Aktualności

Nadanie statusu Centrum Badawczo Rozwojowego

Z dniem 30-tego września Data Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s.k.a. otrzymała od Ministra Gospodarki status centrum badawczo-rozwojowego.

Uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2015

Miło nam poinformować o uzyskaniu przez firmę Data Invest Sp. z o.o. S. K. A. certyfikatu zarządzania jakością ISO 9001:2015 w zakresie: tworzenie rozwiązań w obszarze Cloud Computing, wysokiej dostępności, HPC oraz innowacyjnych rozwiązań IT/ICT w obszarze prac badawocz-rozwojowych, propotypowych, badań przemysłowych, stosowanych, podstawowych i przedkonkuencyjnych, nauk przyrodniczych i dziedzin technicznych.

aQooQoo dostępne w sieciach Media Markt i Saturn

Z przyjemnością informujemy, iż telefon aQooQoo (produkt firmy KOM-NET Sp. z o.o. - członka naszej grupy kapitałowej) jest już dostępny w sklepach sieci Media Markt oraz sieci Saturn.

Nowa marka telefonu na rynku

KOM-NET Sp. z o.o., członek grupy Data Invest wprowadziła na polski rynek telefon marki aQooQoo. Marka aQooQoo została stworzona dla potrzeb urządzeń i oprogramowania, pozwalających edukować dzieci i bezpiecznie wprowadzać je w świat nowoczesnych technologii.

DataCenter w Toruniu

Budowa obiektu DataCenter firmy Data Invest Spółka z o.o. S. K. A. weszła w ostatni finalizacyjny etap prac. Zakończono montaż specjalistycznych instalacji technicznych, przeciwpożarowych i infrastruktury IT. Aktualnie dokonywane są prace porządkowe oraz przygotowawcze do odbiorów technicznych zaplanowanych na grudzień 2012 roku.